Групи швидкого реагування поліції Сумщини вправлялися в екстреному керуванні авто та вчилися формувати психологічну стійкість + ФОТО

Поліція | 12:56, 19.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

В Сумах поліцейські груп швидкого реагування вдосконалювали свої професійні навички.

Організатори занять мали на меті сформувати у поліцейських психологічну стійкість в повсякденній діяльності, а також опрацювати практичні навички екстреного керування службовим автомобілем.

З усіх райцентрів області до Сум прибули екіпажі груп швидкого реагування поліції, аби поділитися досвідом, знаннями та навчитися чогось нового, що неодмінно може згодитися під час несення служби по охороні публічного спокою і порядку на ввірених територіях обслуговування.

Заняття проходили в два етапи: перший – теоретичний, другий – практичний. Провідні психологи ГУНП області провели колегам тренінг, націлений на формування в них стресостійкості у повсякденній діяльності.
А про причини та наслідки дорожньо-транспортних пригод розповіли експерти-криміналісти і проілюстрували це прикладами з життя.

Проте чи не найцікавіший етап навчань пройшов на території аеропорту. Поліцейським була надана можливість спробувати себе у екстремальному водінні, на швидкості, долаючи перепони на службових автомобілях.

Разом із підлеглими свої навички перевірив і заступник начальника обласного ГУНП Володимир Бабич

Кожен поліцейський повинен не тільки уміти водити автомобіль, а й постійно вдосконалювати навички водіння. Бо громадяни очікують від поліції перш за все оперативного реагування, максимально швидкого прибуття на місце пригоди. А все це, зрозуміло, пов’язано з ризиками за кермом. Тож ми, як керівники, повинні навчити поліцейських безпеці при водінні автомобілем, навчити їх «вижити» на дорозі, перебуваючи в екстремальних умовах. Сьогодні проводяться заняття з екстремального водіння та контраварійного водіння. До навчань залучені висококласні водії інструктори як з цивільних організацій, так і спеціалісти-поліцейські, – говорить Володимир Бабич.

Подібні заходи, запевняють керівники ГУНП, проводитимуть і надалі, аби поліцейські груп швидкого реагування якісно та швидко виконувати завдання по охороні спокою та порядку в містах, селах та на автошляхах області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: