ГРОМАДИ СУМЩИНИ МАЮТЬ ОСВОЇТИ ВСІ КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ, ВИДІЛЕНІ НА РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТІВ НА ЇХ ТЕРИТОРІЇ

Влада | 17:12, 25.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

Про це під час наради з керівництвом райдержадміністрацій, міст та ОТГ за участю тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Ірини КУПРЕЙЧИК повідомив директор обласного Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр СІТАК.

За його словами, у цьому році в Сумській області реалізовуватимуться 37 проектів, що фінансуються за кошти ДФРР (14 проектів, перехідних з минулого року, і 23 – відібраних в цьому році). Крім того, сьогодні громади в області реалізовують власні проекти – за рахунок субвенції на розвиток ОТГ.

Я закликаю місцеве самоврядування не зволікати з реалізацією цих проектів, не чекати, коли надійдуть кошти із державного бюджету. Проводьте закупівлю матеріалів і початок будівництва за гроші, які ви передбачаєте на співфінансування, – наголосив Олександр Сітак. – Особливо це стосується фінансування другої черги ремонтів у Нових українських школах. Взагалі внутрішні роботи у приміщеннях шкіл бажано виконувати, поки діти на канікулах, а не чекати 1 вересня.

Директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі відзначив, що громади Сумщини мають обов’язково освоїти всі кошти державного бюджету, виділені на реалізацію проектів на їх території. Адже невикористані кошти в кінці року повертаються до державного бюджету. І вже наступного року претендувати на них громада не має права.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: