ГО «Організаця осіб з інвалідністю Конотопського району» відзвітувала про свою діяльність

 Поділитися

Поділитися в

Про діяльність ГО «Організація осіб з інвалідністю Конотопського району» доповіла під час апаратної наради голова громадської організації Любов РЯБУХА.

ГО заснована у 2008 році, і наразі налічує 1369 осіб та дітей з інвалідністю, з них – 72 дитини.

Серед заходів, що були втілені у 2018 році з метою підтримки морального та духовного стану найбільш соціально вразливих жителів району, Любов РЯБУХА назвала проекти «Не будьмо байдужими», «Ми разом», «Творчість не має меж» та висловила вдячність представникам районної влади за сприяння у їх реалізації.

«Ставлення до людей з особливими потребами є мірилом людяності і толерантності в суспільстві. Людям необхідне терпіння, терпимість, розуміння, дружнє ставлення, адекватне сприйняття. Займатися проблемами людей з інвалідністю слід не тільки відповідним громадським організаціям, потрібно, щоб кожен з нас усвідомлював свою відповідальність: почавши з невеликих кроків, з надання можливості людям з особливими потребами нормально пересуватися у всіх видах транспорту, без проблем потрапляти до громадських будівель, отримувати роботу, задовольняти свої культурні потреби, ми наблизимо не тільки їх, а й себе до сучасного цивілізаційного рівня», – наприкінці зазначив Микола ГОРБЕНКО.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: