«Французька весна» стартувала в Конотопі

 Поділитися

Поділитися в

Конотоп приєднався до «Днів Франкофонії» та фестивалю «Французька весна в Україні». Про це йдеться на сторінці Управління економіки Конотопської міської ради у мережі Фейсбук.

«Французька весна в Україні» – щорічний фестиваль французької культури, програмою якого передбачені різноманітні заходи: кінофестивалі, театральні вистави, концерти музичних колективів, художні виставки тощо. У Конотопі розпочали фестиваль у навчальних закладах. Так, у спеціалізованій школі №2 вчителями французької мови для учнів 9 класів, був проведений позакласний захід «Світ Франкофонії», що мав на меті ознайомити дітей з франкомовними країнами, культурою Франції, підвищити інтерес до французької мови та цінностей, носієм яких є Франкофонія. Учні переглянули відеоролик про місце та роль французької мови у світі, виконали тестові завдання на знання франкомовних країн, обговорили актуальні питання щодо вивчення та популяризації французької мови.

У дитячій музичній школі №1 відбувся захід, присвячений культурі та музичному мистецтву, традиціям Франції та її столиці – Парижу. Вихованці закладу взяли участь у заочній екскурсії, під час якої дізналися про цікаві традиції французької естради, її зірок у різних жанрах.

А 29 березня о 17:00 конотопців запрошують до Міського будинку культури «Сучасник» на концерт на французьку тематику у рамках фестивалю французької культури «Французька весна в Україні», який відбудеться за участі творчих колективів та окремих виконавців нашого міста.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: