ФОТОФАКТ: Нові правила – нові дорожні знаки

Суспільство | 09:55, 9.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

Інформація для конотопських водіїв. На в’їзді до міста зі сторони Сум з’явилися нові дорожні знаки. Про це повідомляє управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради.

Знаки встановили на перехресті вул.Г.Тхора та вул.Сумської. Згідно оновлених правил ПДР вони надають перевагу в русі транспортним засобам, що рухаються про колу.

Нагадаємо, закон, який регулює це правило, опублікований 27 квітня в газеті “Голос України” і відповідно вступив у силу вже на другий день після оприлюднення у офіційному ЗМІ – 28 квітня.

“Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу”, – зазначено в Законі України “Про внесення зміни до статті 41 Закону України “Про дорожній рух” щодо пріоритетів.

Раніше порядок початку руху, зміни руху за напрямком, розташування транспортних засобів і пішоходів, вибору швидкості руху та дистанції, обгону та стоянки, проїзду перехресть, пішохідних переходів і залізничних переїздів, зупинок транспортних засобів загального користування, користування зовнішніми світловими приладами, правила пересування пішоходів, проїзд велосипедистів, а також питання організації руху та його безпеки регулювалися виключно Правилами дорожнього руху, що затверджуються Кабінетом Міністрів – пише Еспрессо.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: