“FarmManagement”: у Сумському НАУ стартував курс з управління молочним бізнесом

Освіта | 11:28, 5.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Кожен з нас щодня використовує молочні продукти різних видів, але чи не дивно, що ми не знаємо багато про цю галузь або людей, які роблять весь процес управління виробництвом молочних продуктів настільки бездоганно і без збоїв?

Сумський національний аграрний університет є одним з університетів аграрної сфери, який має стійкі професійні зв’язки з представниками бізнес-структур, громадськими організаціями, міжнародними та урядовими інституціями.

Підготовка спеціалістів тваринницької галузі, що володіють управлінськими знаннями та здатні реагувати на зміни ринкового середовища, є актуальним завданням закладів вищої освіти. Ринок потребує спеціаліста, здатного до практичного вирішення бізнес-ситуацій через розуміння концепції стійкості розвитку та втілення підприємницьких ініціатив.

У 2019 році Сумський НАУ з урахуванням інноваційних технологій та провідного досвіду пропонує освітню програму «Farm-менеджмент», що забезпечить симбіоз економічних та управлінських знань з практичним досвідом в галузі молочного скотарства. Запровадження нової освітньої програми «Farm-менеджмент»  потребує від слухачів курсу поєднання присутності розуму, глибини знань і виконання навичок багатозадачності. Ступінь магістра з менеджменту молочного бізнесу дасть можливість отримати чітке розуміння потреб клієнтів і ринкових тенденцій, щоб бути успішним менеджером та перетворити виробництво молока на прибутковий бізнес.

Основним завданням курсу з управління молочним бізнесом є надання студентам глибинних знань щодо внутрішнього управління молочно-товарною фермою, стратегічного планування, розвитку підприємництва в галузі виробництва, зберігання та переробки молока. Випускник програми стане професіональним менеджером, що вмітиме визначати вартість свого бренду та розумітиме свої переваги над конкурентами.

Спеціалісти, які навчаються за програмою «Farm-менеджмент» вивчають наступні дисципліни:

1. Технологія виробництва, переробки та зберігання молочної продукції

2. Економіка виробництва

3. Управління якістю

4. Принципи організації бізнесу (кооперація, інтеграція)

5. Програмне управління процесами в галузі молочного скотарства

6. Управління молочним стадом

7. Органічне виробництво і продовольча безпека

8. Бізнес-планування

9. Маркетинг молочного скотарства

10. Управління ланцюгами поставок молочних продуктів

11. Стратегічне управління бізнесом

12. Фінансовий менеджмент

13. Управління персоналом

14. Планування та оцінка проектів

15. Аграрна політика

16. Фармменеджмент та екологічне регулювання.

Випускник «Farm-менеджмент» отримає диплом державного зразка та сертифікат MBA. Методика викладання навчального курсу «Farm-менеджмент» базується на сучасних методиках викладання (PBL, workshops, екскурсії, “перевернутий клас”, моделювання тощо), а наближений до європейських аналогів навчальний план дасть змогу забезпечити оптимальне співвідношення між навчальним та практичним навантаженням). Особлива увага приділятиметься розвитку комунікативних здібностей (спілкування, переговори, навички презентації тощо), а також тімбілдінгу.

На різних етапах навчання проходитиме у Сумському НАУ, та на кращих українських молочних фермах з інноваційними підходами до управління.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: