“ЕНЕРА СУМИ” удосконалила рахунок за електроенергію

Споживач | 18:20, 4.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Енергопостачальна компанія “ЕНЕРА СУМИ” оновила формат платіжок, які отримують побутові споживачі електроенергії. Рахунки удосконалили для того, щоб подана в них інформація була максимально зрозумілою. Які дані відображені у платіжних документах – пояснюємо далі.

У рахунках за спожиту електроенергію зазначається вся необхідна інформація для здійснення оплати. Зокрема, назва і реквізити постачальника. Коли Ви обираєте ТОВ ЕНЕРА СУМИ” при оплаті у банківських установах, платіжних терміналах або через інтернет, ці дані відображаються автоматично.

Також у платіжках відображено номер особового рахунку, прізвище, імя і по батькові споживача, на якого він відкритий, поштова адреса клієнта
ТОВ “ЕНЕРА СУМИ”.

У рахунку подається детальна інформація щодо проведених нарахувань:

– заборгованість або переплата на початок розрахункового періоду,

– нарахування за спожиту електроенергію;

– коригування попередніх періодів – перерахунок, що пов’язаний зі зміною обсягів використаної електроенергії або проведений з інших причин, наприклад, врахування суми по раніше неідентифікованому платежу;

– сума до сплати;

– розмір рекомендованого платежу, тобто попередньої оплати, яку клієнт здійснює за власним бажанням.

Зазначено також обсяг використаної споживачем електроенергії, початкові та кінцеві показники лічильника, графік споживання за рік. Крім того, постачальник надає номери телефонів, за якими можна отримати консультацію співробітників ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” чи працівників розподільчої компанії.

У нижній частині рахунку – актуальна довідкова інформація, наприклад, про терміни прийому показників електролічильників або нові сервіси для споживачів. 

Нагадаємо, що споживачі ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” можуть не чекати паперових платіжок, а завантажувати електронні рахунки в особистому кабінеті, який віднедавна працює під новим брендом “E-Svitlo“.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: