Електробезпека навесні – надважлива

 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з наближенням весняного періоду і проходженням повені та паводку, фахівці ПАТ “Сумиобленерго” нагадують правила електробезпеки, які можуть зберегти життя та здоров’я:

– не наближайтеся ближче ніж на 8 метрів та не торкайтеся обірваних проводів;
– не проникайте до трансформаторних підстанцій і розподільчих пристроїв, а також на їх територію;
– не пошкоджуйте електрообладнання та не проводьте самостійно будь-які відновлювальні роботи в ньому;
– не підходьте до електроустаткування, а тим більше, не торкайтеся до нього, оскільки визначити, під напругою воно чи ні, ви не можете;
– не залізайте на опори повітряних ліній електропередач та не кидайте дріт або будь-які інші предмети на повітряні лінії;
– не розташовуйте поблизу електрообладнання ігрові майданчики.

Відпочивати та рибалити під повітряними лініями електропередач або біля них дуже небезпечно. Не можна влаштовувати стоянки автотранспорту, зводити будь-які будови, розпалювати багаття, встановлювати зовнішні телевізійні антени, складати дрова, солому та інше біля електрообладнання та під лініями електропередачі.

Також ні в якому разі не можна підпалювати сухостій, це може призвести до пожеж і пошкодження електрообладнання. Наслідки таких дій дуже небезпечні!

Якщо Ви стали свідком пошкодження електрообладнання або побачили обірваний провід, одразу ж телефонуйте до кол-центру ПАТ ”Сумиобленерго”: 0 (800) 300 247 або (0542) 659 659. Лінія безкоштовна і працює цілодобово!

Бережіть себе!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: