Ексклюзивне відео, як хлопцю з Конотопа запускали серце + ВІДЕО

Суспільство | 16:07, 19.09.2016
 Поділитися

Поділитися в

У 16-річного студента технікуму на уроці фізкультури раптово зупинилося серце.

Це було перше заняття у цьому році. Після лекці хлопці пішли грати у футбол. На відео, яке зафільмувала камера спостереження на стадіоні Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ, видно, як Владислав Сивуха забив гол, пробіг кілька метрів та впав. На порятунок кинулися вчителі фізкультури Лілія Сабаніна та Олена Кабанова. Одна робила масаж серця, а інша – штучне дихання.

Вчителям вдалося запустили серце хлопцю і підтримувати його ритм. Якраз у той час повз технікуму проїжджав Євген Дарочкін. Лікар-анестезіолог із десятирічним стажем. Це був його вихідний, говорить чоловік. Але проїхати не зміг.  Лікар продовжив реанімацію аж до приїзду швидкої. Уже в ній при транспортуванні серце юнака запускають вдруге. І ще раз – уже в Конотопській лікарні.

Чому у повністю здорової дитини тричі зупинялося серце, досі не розуміють ні вчителі, ні його товариші. Хлопець був активним, відвідував секцію з футболу та тренажерний зал. Лікарі припускають, що Влад вживав енергетичні напої, що й могло спричинити збій в роботі організму.

Зараз хлопець у дитячій кардіології в Сумах, батьки заборонили журналістам з ним бачитися.

“Стан хворого наразі важкий, але більш-менш оптимістичний”, – каже Анна Богданова, головний лікар Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Лікарі впевнені, життю Влада ніщо не загрожує. Хоча остаточну причину зупинки серця досі не з’ясували.

Джерело – СпецКор

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: