Екс-начальника Конотопської поліції можуть повернути під домашній арешт

Кримінал | 08:03, 5.02.2016
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 3 лютого, прокуратура Сумщини подала апеляційну скаргу на рішення Зарічного районного суду м. Суми, яким відхилено клопотання про продовження запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту керівнику Конотопського відділу поліції ГУ Національної поліції у Сумській області.
Своє рішення слідчий суддя мотивував спливом строків запобіжного заходу на момент розгляду клопотання слідчого, однак, на думку прокуратури, вказане рішення є необґрунтованим і таким, що підлягає скасуванню,оскільки зволікання відбулися з вини суду. Прокуратура внесла клопотанням про продовження терміну запобіжного заходу вчасно, але у зв’язку із перебуванням на лікарняному слідчого судді, який призначив клопотання до розгляду, фактичний розгляд було доручено іншому слідчому судді. Останній, розглядаючи клопотання саме 2 лютого, тобто у останній день дії запобіжного заходу, не взяв до уваги вказані обставини і необґрунтовано прийшов до висновку про закінчення строку дії запобіжного заходу 1 лютого, не навівши цьому жодних правових обставин. Прокуратура вважає, що є достатньо підстав для скасування вказаного рішення та постановлення нового, яким необхідно продовжити строк дії домашнього арешту полковнику поліції.
Водночас, за клопотанням прокуратури полковник поліції залишається відстороненим від займаної посади.
Нагадаємо, що Сергій Лук’яненко обвинувачується у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 343 (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу), ч. 1 ст. 396 (приховування злочину), ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 3 ст. 27(організація), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України. Окрім того, 1 грудня 2015 року екс-начальника Конотопської поліції затримано «на гарячому» під час отримання хабара в розмірі 30 тис. грн. за неперешкоджання комерційній діяльності одного з державних підприємств регіону. Досудове розслідування у вказаному провадженні триває.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: