Екс-мер Конотопа зявив, що землю в центрі міста хочуть віддати за безцінь і пообіцяв “феєричну” сесію + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

Колишній очільник Конотопа записав черговий стрім, у якому розповів, чому блокувалася його робота.

Серед причин Артем Семеніхін вказав бажання відомого місцевого підприємця придбати землю в центрі міста за міською радою практично за безцінь. Мова, за словами екс-мера тоді йшла про 700 тис. грн., тоді як реально ділянка коштує понад 20 млн. грн.

Наразі ж, як повідомляє Артем Семеніхін, нова влада хоче продати землю за ціною в 93 грн. за 1 кв. м.

– Таких цін ніде немає, ніде немає! На цвинтарі земля дорожче! Коли ж я поцікавився, що ж то за оцінка, якою методологією користувались, коли оцінювали землю, виявляється, що кристувались формулою яка слугує для обрахування вартості земельної ділянки за межами населеного пункту у сільській місцевості. Уявляєте? – зазначив Артем Семеніхін.

Екс-мер каже, що не розуміє, як ЦНАП міг зареєструвати такий документ, бо це незаконно, адже оцінку повинна замовляти міська рада і проводити конкурс.

– А зараз вони заставляють працівників міської ради порушувати закони, взяти на себе кримінальну відповідальність, через те, щоби волоцюга Демідко, волоцюга Огрохін зі своєю клікою “срубили бабла”, – говорить Артем Семеніхін.

Екс-мер пообіцяв новій владі феєричну сесію, якщо це питання буде винесено на голосування, а також закликав правоохоронні органи  найвищого рівня вважати відеозвернення офіційною заявою з метою розслідування ситуації і надання правової оцінки.

Регіонали Огрохін і Демидко з Максімєнкой Володєй оцінили земельну ділянку в центрі Конотопа в 93 грн за квадратний метр! Це в мінімум втричі дешевше ніж два квадратних метри на цвинтарі!!Офіційне повідомлення про злочин і відповідне звернення до ГПУ, МВС та СБУ з приводу спроби вкрасти у Конотопської громади землю в центрі міста:

Опубліковано Артемом Семеніхіним Середа, 26 вересня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: