Екс-мер Конотопа заявив, що у місті відбувається повна узурпація влади

 Поділитися

Поділитися в

У своєму черговому відеозверненні колишній очільник Конотопа Артем Семеніхін розкритикував “фейкову” сесію міської ради, яка відбулась днями і заявив, що у місті розпочалась повна узупація влади.

По-перше, за словами екс-мера, депутатм-свободівцям на сесії не дали слова, по-друге, на підтримку нового секретаря міської ради зібрали групу бюджетників, яких відірвали від своїх робочих місць заради того, аби вони були присутні на сесійному засіданні.

– Мало того, що позвільняли практично всіх і вся, хто їм не подобався буквально за кілька тижнів, так вони тепер ще змінили голів депутатських комісій, тих, які не знаходились з ними в коаліції. Зокрема, це комісія з питань регламенту і взаємодії з правоохоронними органами, яку очолював Віталій Гланц, а тепер очевидно очолює пан Бібік – права рука такого собі Івана Огрохіна, щоб ви розуміли собі…, – сказав колишній мер.

Також Артем Семеніхін зауважив, що йде стадія перемовин між підприємцем і деякими депутатами щодо продажу земельної ділянки, розташованої біля міської ради по заниженій у кілька десятків разів ціні.

Колишній міський голова розкритикував діяльність заступника мера Тараса Омельченка, низько оцінивши його управлінські і інтелектуальні здібності.

Щодо ситуації з “Теплогарантом”, теплопостачаюим підприємством, яке знаходиться на межі банкрутства, то провину за це Артем Семеніхін переклав на своїх попередників, зазначивши, що вони не проводили модернізацію обладнання, яка вже тоді буда вкрай необхідна.

Екс-мер зазначив, що якщо раніше до міського голови можна було будь-кому зайти і спокійно поспілкуватись, то зараз у міській раді встановлено жорсткий пропускний режим.

Проте, за словам Артема Семеніхіна, це все ненадовго, адже фейкова влада програє всі суди і буде змушена повернути зарплатню, яку незаконно отримувала, до казни

Опубліковано Артемом Семеніхіним Неділя, 30 вересня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: