Економ-варіант Нової української школи: у Конотопі готують класи для першачків

Освіта | 11:04, 4.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Ось такий допис днями на своїй сторінці у Фейсбук залишила начальник Відділу освіти Конотопської міської ради Ольга Беспала.

“Готуємось до нового навчального року. Ось такі класи чекають першачків у Конотопській ЗОШ № 11”.

Варто зауважити, що виконувати вимоги до зовнішнього оформлення освітнього середовища НУШ, конотопським освітянам доводиться на голому ентузіазмі. Адже у Конотопі досі не прийнятий бюджет на 2018-й рік. Як повідомлялося раніше, у Конотопі не можуть розпочати повноцінну підготовку до нового навчального року.

Наразі фінансування галузі “Освіта” здійснюється за тимчасовим кошторисом на друге півріччя 2018 року, у якому не передбачено витрати по незахищених статтях. Фінансується тільки заробітна плата та комунальні платежі.  У зв’язку з вищесказаним немає можливості провести повноцінну підготовку до нового 2018-2019 навчального року.

Також містом не прийнята субвенція з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету та залишок коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: