Джерелом влади в Україні є народ, а не чиновники та олігархи!

 Поділитися

Поділитися в

Акція під назвою «Президент на паличці!» пройшла в місті Суми. В День Конституції по всій Україні волонтери партії «ОСНОВА» пропонували перехожим лопнути кульку з написом «президент», яка символізувала роздуті повноваження Президента України та узурпацію влади корупціонерами.

Сумчани завзято долучилися до акції. Не стримуючись у висловах громадяни лопали надувні кульки та пропонували радикальні методи боротьби з корупцією та хабарництвом.

Більшість з учасників погодились, що саме посада президента історично є найбільш конфліктною в Україні та вимагає корекції повноважень. Паличка, яка тримала кульку у багатьох викликала асоціації із зовнішнім управлінням Україною з боку МВФ в інтересах владної верхівки.

Політична та глибока економічна криза, відсутність коаліції в парламенті, абсолютна безвідповідальність політиків–популістів за свої передвиборчі обіцянки, невідповідність декларацій та дій, а також відсутність реальних важелів впливу та контролю за владою з боку опозиції – всі ці проблеми мають бути вирішені найшвидшими темпами. Інакше суверенітет та майбутнє України буде під дуже великим питанням, – переконували сумчани.

«Люди стомлені, але, не зважаючи ні на що відверто висловлюють свої думки щодо ситуації в країні. В День Конституції особливого значення набуває стаття п‘ята Конституції, в якій визначено, що носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ! І сьогодні ми всі повинні відповісти на питання, чи дійсно наша Конституція виконує свої функції, чи прийшов час її вдосконалити, щоб не допустити узурпації влади», – прокоментував акцію голова Сумської обласної організації політичної партії «ОСНОВА» Володимир Мельніченко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: