Дорожнє господарство Конотопщини до зими готове

 Поділитися

Поділитися в

На апаратній нараді при голові райдержадміністрації розглянули стан підготовки дорожнього господарства району до роботи в зимовий період.

Про це повідомляють на офіційному сайті Конотопської РДА.

Як повідомила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО, під час підготовки до зимового періоду особлива увага була приділена дорожній інфраструктурі району. На території Конотопського району розташовано 460,3 км доріг, які обслуговує філія «Конотопський райавтодор» за рахунок коштів державного бюджету. Із них: 107,0 км – дороги державного значення, 206,7 км – обласного значення, 133,5 км – районного значення.

В осінньо-зимовий період для своєчасного проведення розчищення доріг від снігу та посипки соляно-піщаною сумішшю від ожеледиці філія залучає 10 одиниць дорожньої техніки, а також резервує на зимовий період 5.0 тис.т дизельного палива та 4.4 тис.т. соляно-піщаної суміші.

Дороги комунальної власності, які розташовані на території населених пунктів Конотопського району знаходяться на балансі сільських рад. Всі проблеми по утриманню в належному стані дорожнього покриття відноситься до компетенції сільських рад. Неодноразово на нарадах було рекомендовано сільським радам укласти угоди по очищенню доріг від снігу в зимовий період з суб’єктами господарювання, що здійснюють свою діяльність на території громад.

Протягом 2019 року для покращення якості доріг на території району:

-за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам проведені роботи по поточному середньому ремонту за загальну суму 53398.2 тис.грн. за напрямками: Сім’янівка-Дубов’язівка-Курилівка-Сулими (0,6 км); під’їзд до с.Заводське (1,2км); Конотоп-Вирівка-Присеймів’я (2,7 км); Соснівка-Заводи-_Попівка (0,6км); Хижки-Козацьке (1км); Шевченкове-Великий Самбір-Дептівка ( 1,5 км);

-проведені роботи по поточному дрібному ремонту доріг на умовах співфінансування обласного бюджету (6547,9 тис.грн.)(ДП «Дороги Сумщини») та місцевих бюджетів 5169,7 тис.грн. (Дептівська, В.Самбірська, М.Самбірська, В’язівська, Мельнянська, Попівська та Кузьківська сільські ради). Відремонтовано дороги за напрямками Сім’янівка-Дубов’язівка-Курилівка-Сулими (1800м2); Хижки-Козацьке (704 м2); під’їзд від /Р60/до с.Бондарі (2737м2); Конотоп-Кузьки-Жолдаки (3491м2); Шевченкове-Великий Самбір-Дептівка (1610м2); В’язове-Жигаївка (123м2); В’язове-Совінка-Червоний Яр (220м2); В’язове-/Т19-10/ (2405м2); Духанівка-Бережне-Грузьке-Тернівка (1149м2); Соснівка-Малий Самбір( на Голінку) (1640 м2);

– експлуатаційне утримання державних доріг –5021.0,0 тис. грн.

Утім, справжні екзамени дорожникам зима ще влаштує, тож їм потрібно встигати за погодою, а водіям варто потурбуватися про підготовку автомашин до зимової пори й бути розважливими, керуючи транспортним засобом.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: