Домогосподарства Сумщини збільшують поголів`я ВРХ

Аграрний сектор | 10:51, 24.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Станом на 1 січня 2020 року в домогосподарствах сільського населення області утримується молодняку великої рогатої худоби 30 тисяч голів, що більше в порівнянні з минулим роком на 8%.

Про це повідомляють на сайті Конотопської РДА.

Одним із факторів впливу на таку позитивну тенденцію є запровадження та реалізація впродовж останніх двох років Програми підтримки галузі тваринництва за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників», повідомляють у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Програма затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 (зі змінами) «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)».

На Сумщині майже 4 тисячі домогосподарств сільського населення взяли участь у зазначеній державній програмі, які за утримання 8,76 тисяч голів молодняка великої рогатої худоби отримали державну фінансову підтримку на суму майже 12 мільйонів гривень.

Окрім того, Сумська обласна державна адміністрація внесла пропозиції на розгляд Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо збільшення суми спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби у 2020 році та зміни термінів подання документів до органів місцевого самоврядування, а саме до 01 квітня,  01 серпня, 01 листопада поточного року.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: