Дочка померлої у Конотопі жінки заперечує у матері діагноз “коронавірус”

 Поділитися

Поділитися в

Відповідний допис вона розмістила у мережі Фейсбук. на підтвердження своїх слів жінка додала фото довідки з негативним результатом аналізів.

Не могли змовчати, бо душа болить за найдорожчу людину – нашу маму, з якою не дозволили попрощатися, провести в останню її дорогу, так, як вона того заслужила за роки свого життя. Бо боляче, коли в час важкої утрати із-за пустих обвинувачень замість підтримки ти підпадаєш під загальне цькування, коли знайомі відвертаються, коли замість слів співчуття чуєш звинувачення. І не в образі на людей, бо більшість просто залякані інформацією яку говорить СМІ, адже це говориться офіційно, на ТВ – значить це правда. А все “дякуючи” голослівним заявам нашого мера, очільника нашого міста, який замість того, аби заспокоювати населення в такий важкий емоційно час, тоді коли навколо ми тільки і чуємо звідусіль про загрозу – він сіє паніку, робить піар і славу на чужому горі, використовує неперевірену або і взагалі вигадану власною уявою інформацію і несе її в масу, розголошує фейк на всю країну. Нашої мами не повернути, але ми не хочемо, щоб її останні хвилини життя були використані задля корисливих цілей, щоб пам’ять про неї була спаплюжена, – йдеться у дописі.

Не могли змовчати, бо душа болить за найдорожчу людину – нашу маму, з якою не дозволили попрощатися, провести в останню…

Опубліковано Аленою Приходько Четвер, 2 квітня 2020 р.

На противагу їй, мер Конотопа Артем Семеніхін опублікував  довідку з іншою датою, номером довідки  та позитивним результатом аналізів на коронавірус.

Ось відповідь тим, хто від страху, чи під впливом інших суб’єктивних чинників, пише бруд та фейки в Інтернеті стосовно другої померлої жінки від Коронавірусу:

Опубліковано Артем Семеніхін – міський голова Конотопа Четвер, 2 квітня 2020 р.

Обидві довідки видані за підписом одного лікаря.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: