До першого вересня конотопці мають подати заяви на монетизацію невикористаних субсидій

Суспільство, Фінанси | 11:03, 15.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

На офіційному сайті Конотопської міської ради з’явилось повідомлення про те, що за результатами опалювального сезону 2017-2018 років буде проведено монетизацію залишків невикористаних сум субсидій для витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання.

Споживачам, які користувались субсидією та економно споживали природний газ або електроенергію для індивідуального опалення, для отримання коштів невикористаної житлової субсидії необхідно до 1 вересня 2018 року особисто подати заяву до управління соціального захисту населення Конотопської міської ради (за адресою: м. Конотоп, пр. Миру, 6, 2 поверх, актова зала), на підставі якої здійснюватиметься виплата коштів, — йдеться у повідомленні.

Кошти невикористаної житлової субсидії будуть перераховуватись лише на особовий рахунок в банківській установі. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим. Прийом заяв для отримання частини невикористаних сум субсидій управлінням соціального захисту населення Конотопської міської ради буде проводитись до 1 вересня 2018 року.

Варто зазначити, що монетизацію залишків невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення проведуть в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. м природного газу або вартості 150 кВт електричної енергії.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: