До Конотопського госпітального округу має увійти і Буринський район

Медицина | 14:20, 23.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Міністерство охорони здоров’я України представило для публічного обговорення проект розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Сумської області”.

Пропозиції щодо переліку та складу госпітальних округів Сумської області розроблено й надано Сумською обласною державною адміністрацією, проектом пропонується створення в області шести госпітальних округів із центрами у Сумах, Глухові, Конотопі, Охтирці, Шостці та Ромнах.

Так, до Сумського госпітального округу мають віднести медзаклади Сум, Сумського, Білопільського, Краснопільського та Лебединського районів.

До Глухівського госпітального округу мають увійти медзаклади Глухова, Глухівського, Кровлевецького та Путивльського районів.

До Конотопського госпітального округу мають увійти медзаклади Конотопа, Конотопського та Буринського районів.

До Охтирського госпітального округу мають увійти медзаклади Охтирки, Охтирського, Великописарівського та Тростянецького районів.

До Роменського госпітального округу мають увійти медзаклади Ромнів, Роменського, Липоводолинського та Недригайлівського районів.

До Шосткинського госпітального округу мають увійти медзаклади Шостки, Шосткинського, Середино-Будського, Ямпільського районів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: