До Конотопа привезли Віфліємський вогонь миру

Суспільство | 12:11, 21.12.2016
 Поділитися

Поділитися в

Його 20 грудня представники Сумського пласту Ірина БІЛИК та військовий капелан Максим передали колективу Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Першим отримав Віфліємський вогонь миру директор центру Олександр МУХА. Він щиро подякував Сумським пластунам за приємний подарунок та наголосив, що колектив центру і в подальшому буде радий співпраці заради захисту прав жителів Конотопської громади.

15585427_726152787543416_6166324872886790741_o

Передаючи вогонь, Ірина розповіла, що цю прекрасну передріздвяну традицію – розповсюджувати Віфліємський вогонь миру – започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповноправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути. Зокрема вона зазначила: “В цьому році Сумські пластуни приєдналися до доброї справи та привезли вогонь із міста Тернопіль. А тепер він подорожує Сумщиною.” Вона побажала присутнім добра, миру, благополуччя, а Конотопському місцевому центру – розвитку та процвітання.

Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки Віфліємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

Вогник миру тепер буде зігрівати працівників та відвідувачів Конотопського місцевого центру.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: