До Конотопа прибула група військової служби правопорядку

Суспільство | 18:36, 12.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

З травня в Конотопі почала функціонувати група військової служби правопорядку Полтавського зонального відділу військової служби правопорядку.

Потреба у створенні цієї групи виникла з приходом до Конотопського гарнізону значної кількості військ, про що й було прийняте відповідне рішення керівництвом Міністерства Оборони України. Подібне відділення також розташовується і в місті Суми.

Група військової служби правопорядку – це спеціальне правоохоронне формування у складі Збройних Сил України, яке займається підтримкою громадського порядку серед військовослужбовців, розшуком військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини, контролем експлуатації військового автомобільного транспорту тощо. Основна задача – виявлення злочинів серед військовослужбовців та їх профілактика.

Конотопське відділення очолив уродженець Конотопа майор Павло Сауляк. Він – випускник Конотопського інституту СумДУ, але в силу життєвих обставин змінив професію будівельника на військову. Павло Сауляк пройшов АТО, усі його підлеглі – теж учасники бойових дій війни на сході.

Розташувалася військова група по вулиці Михайла Сусла, 21  – в колишньому приміщенні районної міліції.

А от оселився особовий склад в гуртожитку Конотопського інституту СумДУ, про що існує  домовленість з директором навчального закладу Віталієм Бібиком.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: