До Конотопа із робочим візитом завітав очільник області Микола Клочко + ФОТО

Суспільство | 07:50, 18.02.2016
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 17 лютого голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко завітав із робочим візитом до Конотопа та Конотопського району.
Разом із міським головою Артемом Семеніхіним Микола Клочко відвідав пологовий будинок із діагностичним центром та дитячою поліклінікою. Було оглянуто приміщення та його готовність до введення в експлуатацію. Губернатор висловив свою підтримку і запевнив, що сприятиме процесу якомога швидшого введення в експлуатацію даного об’єкту. За його словами, такий сучасний діагностичний центр не має аналогів в області, тому його функціонування конче необхідне не тільки мешканцям Конотопа, а й сусідніх районів, що знаходяться у Сумській області.
Також високопосадовці відвідали стадіон «Локомотив», де тренуються та удосконалюють свою майстерність конотопські спортсмени. Керівники області та міста ознайомились із обсягом виконаних робіт із осучаснення стадіону та узгодили спільний план заходів з подальшої його реконструкції.
Не залишили поза увагою і Конотопський арматурний завод. Генеральний директор підприємства Сергій Гужва провів для гостей екскурсію та розповів про обсяги виробництва, ринки збуту, інвестиційну політику підприємства.
Очільники області, міста та району також побували у ТОВ «Вітчизна», яке спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур, їх переробці та зберіганню. Директор підприємства Сергій Чижик розповів про плани та перспективи розвитку підприємства. Наразі його потужність складає 69 тисяч тон зберігання зернових культур з одночасним завантаженням та розвантаженням до 3 тисяч тон. Але у планах керівництва на найближчі два роки – збільшення потужностей підприємства до 125 тисяч тон.
Відвідавши потужні підприємства Конотопа, очільник області Микола Клочко наголосив, що, у свою чергу, сприятиме їх розвитку та залученню додаткових інвестицій з метою стабілізації та підняття рівня економіки м.Конотопа, а відтак і всієї Сумської області.

a677_na507_n

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: