Для мешканців Конотопщині недоступні обласні регіональні телеканали

Суспільство | 15:30, 20.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Голова Конотопської райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО зустрівся з представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області Ларисою ЯКУБЕНКО.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Очільник району та представник Національної ради обговорили особливості та проблемні аспекти прийому цифрового сигналу на території Конотопського району, функціонування регіональних каналів та їх перехід на цифрове мовлення.

Отримання цифрового сигналу в Конотопському районі здійснюється з найближчого передавача, що розташований в с. Тиниця Бахмацького району Чернігівської області, а отже обласні регіональні телеканали такі як UA: СУМИ та ATV, що знаходяться в 5-му мультиплексі, недоступні для жителів Конотопщини, що спричиняє інформаційний вакуум для отримання якісної і своєчасної інформації, яка стосується рідного краю.

Позитивним є те, що новини міста і району глядачі Конотопщини можуть переглянути на місцевому каналі КСТ (Мистецько-інформаційний «РТВ – ЦЕНТР «ВЕЖА»), що зараз транслюється в тестовому режимі (31 канал), а в майбутньому – новини Сумщини в програмах телерадіокомпанії «Відікон» (32 канал).

Нагадаємо, що на початку цього року ТОВ “ТРК “ВІДІКОН” також стала переможцем конкурсу на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) (с. Тиниця Бахмацького району Чернігівської області).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: