Дівчинка з Конотопа потребує допомоги на високовартісне лікування

 Поділитися

Поділитися в

Про стан здоров’я Руслани Шурхно повідомляють на сторінці спеціально створеної для допомоги дівчинці спільноти у мережі Facebook. Як вже раніше писав Голос Конотопа, мати Руслани проконсультувалася з лікарями у Московському дослідному центрі і там виписали необхідні для лікування препарати. Купити їх в Україні неможливо. Окрім того, сумські спеціалісти не прийняли рішення російських колег і призначили інші лікарські засоби. Самостійно закупити ці препарати сім’я не в змозі і знову звертається за допомогою до небайдужих людей. Адже наразі невідомо, чи допоможуть призначені сумськими лікарями медичні засоби, чи ні. Якщо ж результату від них не буде, родина налаштована продовжити лікування у Москві. Тоді вже ціна питання зовсім інша. Роки ситуація зі станом здоров’я Русланки залишається невизначеною.

У дописі з Facebook детально описані препарати, які необхідні дівчинці.

Оказывается, те протоколы, по которым наши медики лечили девочку совершенно ей не подходят. Назначено лечение по совсем другому протоколу. То, что это лечение непременно даст результат, на данном этапе гарантии уже дать никто не может. Но шанс есть, и его непременно нужно использовать.

Правда, сумские врачи почему-то решили изменить список назначенных в Москве препаратов (скорее всего, потому, что в России используются совсем другие лекарства). Из назначенных нашими медиками препаратов самым дорогим является «Эмаплаг». Один флакон стоит 9471 грн. Пока неясно, какое количество препарата понадобится точно, но на первое время нужно не менее пяти флаконов. Также необходимы и другие препараты: «Лаферобион» (5 упаковок по 1890 грн.), «Биоферон», «Витаферон 2» (2 упаковки по 200 грн.). Поэтому, если московские специалисты дадут добро на лечение этими препаратами, на их приобретение понадобится 50-60 тыс. грн. (правда, с приобретением некоторых лекарств обещала помочь СГОО «Свиточ», и эта помощь в данном случае будет очень кстати). Если же специалисты НМИЦ ДГОИ им. Д. Рогачева не подтвердят сумские назначения, на лечение Русланку, скорее всего, придется везти в Москву, и денег понадобится в несколько раз больше. Вот такая неопределенная ситуация.

Реквізити для надання допомоги:

ПриватБанк Карта 5168 7573 6633 5174

Отримувач: Колесник Надія Іванівна (мама)

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: