Діти з неблагонадійних родин – під пильним наглядом конотопських поліцейських

Суспільство | 13:03, 13.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

Днями працівники сектору ювенальної превенції спільно зі співробітниками служби у справах дітей Конотопської районної ради та центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді провели соціальну роботу з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах та потребують допомоги.

В ході рейду перевірили сім сімей та один дитячий будинок сімейного типу.

Під час зустрічей працівники поліції провели індивідуально-профілактичні бесіди з членами родин, спрямовані на подолання складних життєвих обставин в сім’ях, підвищення виховного потенціалу та раціонального використання коштів сімейного бюджету. Також, перевірили готовність школярів до нового навчального року. Деяким батькам вказали на неналежний санітарний стан житлових приміщень, на що останні пообіцяли в найкоротший термін створити всі умови для проживання та розвитку дітей, лише б ті залишились з ними.

PM532image006

В свою чергу, начальник сектору ювенальної превенції Конотопського відділу поліції Григорій Корж наголосив на відповідальності та наслідках, передбачених чинним законодавством, у разі невиконання батьківських обов’язків відносно власних нащадків.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: