Директор Конотопської школи отримала премію Верховної Ради України

Знай наших!, Освіта | 13:33, 3.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Серед кращих педагогів України відзначена директор Конотопської ЗОШ №10 Світлана Горшеніна.

В кінці кожного року педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів України за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, вихованців, слухачів присуджується щорічна премія Верховної Ради України. До грошової виплати додаються Диплом лауреата і відповідний нагрудний знак.

Премії удостоєні 30 педагогів з усієї України. Серед них і наша землячка – директор і вчитель географії Конотопської загальноосвітньої школи I-III ступенів №10 Світлана Горшеніна.

У 1993 році вона закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренко, отримала кваліфікацію вчителя географії та біології. І з тих пір вже 26 років працює в Конотопській ЗОШ №10. Починала учителем, а в 2007 році – очолила установу.

У відділі освіти Конотопської міської ради кажуть, що, як учитель, Світлана Павлівна забезпечує якісний рівень викладання предмета, багато часу приділяє роботі з обдарованими дітьми. Щорічно її учні стають переможцями II і III етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та II і III етапів конкурсу Малої академії наук України. А як директор школи – багато працює над створенням позитивного іміджу навчального закладу. Педагог і керівник вміло досліджує систему роботи, веде науковий аналіз її складових, знаходить ефективні методи навчання і виховання учнів, вносячи в діяльність школи нові прогресивні ідеї. Директор школи займається перспективами подальшого розвитку колективу і установи.

Світлана Горшеніна стала ініціатором навчання дітей з особливими освітніми потребами саме в Конотопській загальноосвітній школі I-III ступенів №10. Перший набір відбувся в 2011-2012 навчальному році. А відповідно до наказу відділу освіти Конотопської міської ради від 23 квітня 2013 заклад став базовим інклюзивного навчання.

За результатами атестації 2017 Світлана Горшеніна має вищу кваліфікаційну категорію і носить високе звання «Учитель-методист», повідомляє сайт облради.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: