Десятикласник з Конотопщини отримав стипендію губернатора + ФОТО

Освіта, Суспільство | 10:00, 23.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як зазначила голова Бочечківської ОТГ Світлана ГРАЧЕНКО, у навчальному закладі дуже пишаються тим, що Андрій Коваленко – єдиний представник учнівської громади району, хто отримав таку почесну винагороду.

Про це повідомляє Конотопська РДА,

«Геніїї виходять із народних глибин, – переконані у Бочечківському НВК, – Андрій – наше справжнє обдарування. Ми пишаємося тим, що маємо такого неймовірно обдарованого учня, радіємо його успіхам та досягненням. Непосидючий, життєрадісний юнак не по роках дуже розважливий і серйозний. Він відповідальний, завжди досягає поставленої мети, може дати пораду, допомогти”.

20 лютого, під час вручення губернаторської стипендії, Андрій поспілкувався з головою обласної державної адміністрації, поділився планами на майбутнє та подякував за високу довіру.

«Ця стипендія – інвестиція в майбутнє. Адже ми вшановуємо та відзначаємо винагородою молоду еліту Сумщини, яка ставить амбітні цілі і впевнено їх досягає. В умовах сучасного життя, що швидко змінюється, інтелект є найбільшою цінністю суспільства», – такими словами привітав присутніх голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

Загалом щорічну винагороду отримали 45 стипендіатів. Серед них відмінники навчання, активісти учнівського самоврядування, лідери спортивних та інтелектуальних змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Розмір стипендії цьогоріч складає 1050 гривень. Відповідно до критеріїв найкращих обирала комісія, якій були представлені матеріали від навчальних закладів.

«Розвивати, підтримувати і заохочувати таких дітей – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші діти будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні», – впевнені у Бочечківській ОТГ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: