Держслужбовець і громадський активіст із Конотопа поїдуть вивчати розробку стратегій розвитку

Суспільство | 14:35, 25.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Місто Конотоп було відібрано для участі у річному навчальному курсі з розробки стратегії розвитку територіальних громад в України, що реалізується Асоціацією міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Два учасника від міста – представник управління економіки міської ради та активіст громадської організації «Молодіжний актив Конотопщини» Решетняк Ярослав долучаться до річного циклу навчання з розробки стратегій розвитку.

Це практичний навчальний курс, що впроваджуватиметься за принципом «вчися і роби»: представники територіальних громад не просто теоретично опановуватимуть підходи до розробки стратегій розвитку, а втілюватимуть їх на практиці, паралельно з навчанням розробляючи стратегії розвитку майбутньої об’єднаної територіальної громади.

Допомогу у впровадженні курсу на практиці надаватимуть консультанти з питань місцевого розвитку, що працюватимуть у всіх регіональних відділеннях Асоціації міст України та експерти проекту. Конференція-запуск навчального циклу відбудеться вже у червні 2017 року.

Довідково:
Проект Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС) спрямований на створення сприятливого середовища для впровадження децентралізаційної реформи в Україні, зміцнення місцевого самоврядування, поглиблення демократичних процесів розвитку територіальних громад та стабільності держави.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: