Депутати не дали згоду на створення в місті футбольного клубу “Шахтар”

Суспільство | 16:12, 23.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

Дане питання розглядалося сьогодні на засіданні сесії міської ради. На щомісячне утримання комунального підприємства “Футбольний клуб “Шахтар” передбачалося виділяти 120 000 гривень з міського бюджету.

Дане питання активно відстоював міський голова Артем Семеніхін. Він, зокрема, наголошував на тому, що поява в місті футбольного клубу створить позитивний імідж і, відповідно, повагу до Конотопа всієї України.

Проте думки депутатів з цього приводу кардинально розділилися. Вони, зокрема, бідкалися стосовно того, чи не зашкодить створення ще одного комунального підприємства у місті повноцінному фінансуванню лікарень та дитячих садків, по грошовому забезпеченню яких уже сьогодні існує заборгованість. До того ж, таке комунальне підприємство, як футбольний клуб не передбачає самодоходності і постійно вимагатиме бюджетної підтримки.

Аби переконати депутатів у тому, що створення клубу все ж таки можливе і без коштів з міського гаманця, Артем Семеніхін запропонував кожному з депутатів поділитися десятьма відсотками коштів свого депутатського фонду, який складає 100 000 гривень, при цьому додавши 100 000 гривень зі свого фонду міського голови. Проте й тут депутати виявилися категоричними – на пропозицію мера пристала лише половина з присутніх  депутатів.

За проект рішення в цілому проголосували 13 з 28 обранців, двоє були проти. А відтак рішення про створення ФК “Шахтар” у Конотопі не пройшло.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: