Депутати Конотопської міськради обговорили проблеми освіти

Суспільство | 13:09, 2.07.2016
 Поділитися

Поділитися в

Чи не головним питанням чотирнадцятої сесії Конотопської міської ради сьомого скликання став хід виконання комплексної програми «Освіта Конотопа» на 2014-2017 роки.

Депутатів особливо зацікавила тема відновлення дитячих садочків, можливе об’єднання державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопський професійний ліцей» та ДПТНЗ «Конотопське ПТУ» та підготовка закладів освіти до нового навчального року.

Народних обранців запевнили, що училища об’єднуватися не будуть (принаймні, юридично). Фактично ж, Конотопський ліцей працюватиме у приміщенні ПТУ на Житломасиві. Це пов’язане з дислокацією в Конотопі військової частини. Ось тільки невідома точна дата її появи в нашому місті. Проте всі працівники та учні продовжуватимуть працювати та навчатися.

Що ж до підготовки навчальних закладів, то довелося вислухати думки й керівника управління економіки, й архітектурного бюро. І з почутого у депутатів виникло закономірне питання – якщо 30 червня ще триває розробка документації, то чи встигнуть закінчити ремонт до початку навчального року.

Депутатів запевнили, що все буде зроблене вчасно. Перевірити це можна буде вже через два місяці.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: