День народження Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ відзначили історичним квестом + ФОТО

Освіта, Суспільство | 12:58, 27.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Вже стало доброю традицією 26 вересня в День заснування Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) проводити історичний квест «КІПТ в історії мого міста», до якого залучаються студенти-першокурсники. З початком змагань студентів привітав директор технікуму Косенко Д.С., який зробив короткий екскурс в історію технікуму, побажав командам перемог і вручив капітанам перше завдання до квесту.

Ідея квесту в ігровій формі познайомити першокурсників з історією заснування, подальшого будівництва та розвитку технікуму, з людьми, які своєю працею примножували успіхи в царині підготовки спеціалістів. Маючи величезну територію в парковій зоні нашого міста, команди, а їх було три, змагались у найшвидшому проходженні баз квесту.

Студенти першокурсники дізнались багато цікавого – вся історія КІПТу була близькою і спиралась на завдання, що в результаті приводили команди до мозаїки на фасаді будівель, автопарку, алей КІПТу – після знаходження і складання частин усієї карти, математичних підрахунків в результаті усі вийшли на фініш з невеликим відставання у знаходження кінцевої зупинки квесту – солодкого призу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: