Дайте грошей на “Контакт” – у Конотопі збирають підписи на підтримку комунального телеканалу

Суспільство | 20:13, 24.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

На порталі “Єдина система петицій” стартував збір підписів на підтримку конотопського комунального телеканалу “Кон- такт”. Інформація про ініціативу з’явилася на популярному міському паблику.

У тексті петиції під назвою “Розбудова комунальної ТРК «Кон-такт»” йдеться, що у ЗМІ є необхідне обладнання, гарні фахівці та можливість на високому рівні висвітлювати життя міста. Не вистачає телеканалу лише достойного фінансування – пише автор публічного звернення Володимир Максименко.

Далі цитуємо текст петиції:”Конотопська міська рада за незрозумілих обставин та за рахунок місцевого бюджету фінансує діяльність приватного підприємства ТРК «Вежа»”.

Основна вимога, викладена у документі – здійснення заходів з популяризації діяльності Конотопської міської ради, перш за все має здійснюватися через можливості комунального підприємства ТРК «Кон-такт».

Станом на 24 лютого під електронною петицією підписались лише 3 особи з 200-сот необхідних. Усі, хто хоче підтримати комунальний ЗМІ, можуть зробити це протягом наступних 90 днів.

Для довідки: “Єдина система петицій” – незалежний портал, створений в рамках програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: