Чому заступник голови Сумської ОДА зрадів прийняттю бюджету у Конотопі?

 Поділитися

Поділитися в

Нарешті прийнятий бюджет в Конотопі є підгрунтям для стабілізації ситуації у місті. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Вадим Акпєров. Про це йдеться у публікації на офіційному сайті держустанови.

«Нарешті вчора на сесії Конотопської міської ради був прийнятий бюджет міста. Це справді хороша новина як для його мешканців, так і для області, – повідомив Вадим Акпєров. – По-перше, тепер ми зможемо профінансувати всі програми, передбачені державою та затверджені розпорядженням голови облдержадміністрації. Зокрема, поки не був прийнятий бюджет, ми не мали можливості фактично перерахувати на ремонти доріг субвенцію з державного та обласного бюджетів: 4,5 мільйона гривень було виділено тільки на дороги по місту Конотоп».

Також, за його словами, прийняття бюджету дасть можливість розрахуватися з працівниками бюджетної сфери, зробити все можливе, щоб вони отримали всі надбавки, стимулюючі виплати, передбачені законодавством.

«Досі, наприклад, вчителі, навіть якщо і отримували заробітну плату за минулорічним бюджетом, то не мали законної можливості отримувати стимулюючі виплати. Відповідно до Бюджетного кодексу, тепер усі ці процедури будуть розблоковані, – зауважив Вадим Акпєров. – І всі дорікання попереднього міського голови щодо того, що обласна влада не хоче допомагати сьогодні місту Конотоп, були, відверто кажучи, популістськими. Насправді не було законної можливості надавати будь-яку фінансову допомогу місту, оскільки його бюджет не був прийнятий».

Заступник голови облдержадміністрації підкреслив, що прийняття головного документу розвитку міста є підґрунтям для стабілізації ситуації в Конотопі, подолання кризи, яка тривала два роки через чиїсь персональні амбіції, не зрозумілі для мешканців усього міста.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: