Чому у вишах Сумщини може стати менше іноземних студентів?

Суспільство | 12:00, 17.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сирія, Ірак, Ліван та Палестина повністю або частково припинили визнавати дипломи українських медичних вищих навчальних закладів. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич повідомляють Сумські дебати з посиланням на інформацію прес-служба МОН.

Зі слів міністра, таке рішення пояснюється низьким балом вступників до медичних ВНЗ та відсутністю доступу до інтернатури. «Тому нам треба визначити, які зміни зараз потрібні, щоб вирішити ці проблеми та загалом покращити якість надання освітніх послуг в медичних ВНЗ», — наголосила вона.

Найбільше від дипломної дискредитації України постраждає медична галузь освіти. Адже в Україні медична освіта є найбільш рейтинговою на ринку освітніх послуг для іноземних студентів. З понад 64 тисяч іноземців, які навчаються в Україні, майже 40% здобуває освіту саме за медичними спеціальностями.

Зі свого боку, в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун зазначила, що необхідно підвищити вимоги до вступу іноземних абітурієнтів до університетів — вони не повинні відрізнятися від вимог до українських вступників. Так само не повинно бути різниці до доступу до післядипломного навчання

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: