Чому конотопський міський голова “псіханул”, а депутати працювали при світлі ліхтариків? + ВІДЕО

Політика | 14:00, 1.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Вчора нашумівше 6-те пленарне засідання 24-ї сесії Конотопсько міської ради завершилося  у самий розпал. Нагадаємо,  на моменті розгляду земельних питань міський голова Артем Семеніхін несподівано оголосив перерву до 10 ранку 14 грудня.

Своє рішення очільник міста аргументував наступним чином: «Оскільки питання, які пропонуються, не пройшли розгляду, зокрема профільної комісії, маються на увазі кадрові питання, політичні питання, комісія не відбулася, немає злагодженої роботи депутатського корпусу, я роблю перерву до 14 числа».

Натомість група конотопських депутатів таким діям мера дала діаметрально протилежну оцінку. Свою позицію спільнота озвучила у прямому ефірі місцевого телеканалу одразу по закінченню сесії.

Зокрема було зазначено, що замість того, аби виконувати обов’язки головуючого засідання згідно букви закону, міський голова самоусунувся, “псіханул” і разом із депутатом, який обходиться місту 350 тисяч на рік  (секретарем КМР) покинув сесійну залу.

Коли ж депутати спробували провести загальні збори, аби продовжити розгляд 70-ти питань, що залишилися – у сесійній залі попросту вимкнули світло – зазначила у своєму спітчі депутат міськради Тетяна Сизон.

До слова, на початку ефіру у студії перебувало одразу 16 осіб. Після загальної заяви 10 депутатів вийшли з об’єктиву камер.  Не було і традиційних дзвінків у студію. Зі слів депутатів, відсутність цієї опції – це результат підступів їх недоброзичливців.

Далі 6-ро спікерів, що залишилися розповіли про політичну та економічну кризу у місті, дали оцінку роботі секретаря міськради, міського голови та його заступників та обговорили найважливіші моменти останнього пленарного засідання.

Зазначилося, що відтепер депутатські прямі ефіри будуть відбуватися на постійній основі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: