Чому діти у конотопському ДНЗ “Ялинка” хворіли на кишкову інфекцію

 Поділитися

Поділитися в

Фахівцями Конотопського міськрайонного управління Головного управління Госпродпотребслужба в Сумській області 4-5 березня 2019 здійснено розслідування причин і умов виникнення групового захворювання на гостру кишкову інфекцію серед вихованців молодшої групи закладу дошкільної освіти №10 «Ялинка» м. Конотоп, під час якого постраждали 4 дитини. Інформація про групове захворювання надійшла 4 березня від Конотопського міськрайонного відділу ГУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України».

В результаті епідеміологічного розслідування встановлено, що групове захворювання не пов’язано з харчуванням в закладі, а виникло в результаті занесення інфекції з сімейного вогнища і набуло поширення контактно-побутовим шляхом через недотримання особистої гігієни та гігієнічного режиму персоналом.

За виявлені порушення санітарно-протиепідемічного режиму винесено припис керівнику установи та складено протокол про адміністративне правопорушення.

До речі, порушення гігієнічних вимог в даному закладі було виявлено і в ході планового заходу державного нагляду (контролю), проведеного в лютому поточного року, за що винну посадову особу вже притягувалася до адміністративної відповідальності.

Нових випадків захворювання не було зареєстровано. Протиепідемічні заходи тривають.

Джерело Панорама

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: