Чиновники Сумщини стануть багатшими

Суспільство | 10:00, 25.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

На засіданні 24 травня 2017 року Кабінет Міністрів України схвалив зміни до постанови Уряду від 09.03.2016 р. № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, якими істотно підвищено посадові оклади посадових осіб місцевого самоврядування.

Відповідне рішення прийняли  на засіданні уряду. Про це з посиланням на Кабмін повідомляють на офіційному сайті Асоціації міст України.

Кабінет міністрів ухвалив проект постанови про внесення змін до постанови КМУ від 9 березня 2006 р. № 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов КМУ.

“Ця постанова підвищує посадові окладу працівників органів місцевого самоврядування. Вона пройшла урядовий комітет” – повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Ознайомитися із повним текстом постанови можна за тут.

СпецКормедіа з посиланням на інформацію управління статистики Сумської області повідомляє, що середній розмір номінальної заробітної плати штатного працівника складав 5105 грн. В аналогічний період минулого року жителі Сумської області отримували зарплату на 42,7% нижчу. Крім цього, загальна сума боргу по заробітній платі у області складає 107 184, 9 грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: