“Червона рута” в Конотопі визначила переможців

Суспільство | 13:24, 28.04.2016
 Поділитися

Поділитися в

У відбірковому турі Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона рута – 2017”
взяли участь 44 виконавці та музичні колективи з Сум, Конотопа, Шостки, Кролевця, Ромен, Конотопщини, Глухівщини, Ямпільщини та Сумського району.

Учасники відбіркового конкурсу демонстрували свої вміння впродовж цілого дня. За умовами, кожен з них повинен був виконати три пісні українською мовою.

За результатами відбіркового конкурсу у номінації “Український автентичний фольклор” переможцем став народний художній колектив фольклорний ансамбль “Любисток” (м.Шостка), а до резерву потрапив зразковий аматорський обрядово-фольклорний колектив “Весняночка” (Конотопський район).

У номінації “Популярна музика” місце виборола Дмитренко Ганна з Глухівського району, а до резерву потрапили Альона Шевченко, Микита Іщенко та Ганна Осадча (м.Конотоп), Маргарита Парасоткіна (Ямпільский район), та Тетяна Стеценко (Сумський район).

У номінації “Акустична музика” перемога дісталася Конотопському гурту “Different dreams”, а до резерву потрапили Олександра Люта (м.Суми), Катерина Оврамець та Андрій Кравцов (м.Шостка).

У номінації “Рок-музика” переможця не було визначено, до резерву ж потрапили гурти “Wrong Habit” (м.Конотоп), “НеВсе” (м.Конотоп), “Новий день” (м.Конотоп) та “From Inside Out” (м.Кролевець). У свою чергу соліст останнього гурту отримав відзнаку за кращий вокал.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: