Через терористичну загрозу поліцейські Сумщини перейшли на посилений режим служби

Суспільство | 09:57, 15.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку із наявністю терористичної загрози на території держави, враховуючи прикордонне розташування регіону та з метою забезпечення публічної безпеки і порядку на території обслуговування, особовий склад поліції Сумщини переведений на посилений варіант службової діяльності.

В головному управління поліції області розгорнуто роботу оперативного штабу, до складу якого увійшли найдосвідченіші працівники управлінь та відділів. Вони в щодобовому режимі моніторитимуть ситуацію в регіоні, аби у разі необхідності, вжити дієвих заходів і не допустити загострення оперативної обстановки на Сумщині. Під час несення служби поліцейські приділятимуть особливу увагу місцям масового скупчення людей,об’єктам інфраструктури. Залучені оперативна, вибухотехнічна та кінологічна служби для недопущення будь-яких кримінальних проявів чи спроб здійснити терористичні акти.

Поліцейські звертаються до громадян з проханням бути пильними та обережними.

Звертати увагу на підозрілих осіб, автомобілі та предмети, залишені без нагляду. В жодному разі не чіпати їх, не намагатися відкрити або оглянути. Це мають робити тільки професіонали з вибухотехнічної служби. До приїзду правоохоронців наближатися до підозрілого предмета не можна.

Про всі такі «знахідки» повідомляти працівників правоохоронних органів за телефоном «102» або будь-яким зручним способом.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: