Благодійна допомога до Дня знань: Конотопська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів отримала подарунки від “ЕНЕРА СУМИ”

 Поділитися

Поділитися в

Енергопостачальна компанія “ЕНЕРА СУМИ” привітала вихованців Конотопської санаторної школи-інтернату з початком нового навчального року.

2

Енергетики завітали на свято першого дзвоника з подарунками – першокласникам вручили індивідуальні презенти, для закладу придбали сушарки для рук, футбольні м’ячі та набори для настільного тенісу.

 

 

3

4 

5

Доброчинство стало для енергопостачальної компанії “ЕНЕРА СУМИ” частиною корпоративної культури. Цього року наші працівники приєдналися до донорського руху. Співробітники Товариства поповнили запас компонентів крові, що у разі необхідності буде використаний для лікування колег, та допомогли пацієнтам відділення онкогематології обласної дитячої лікарні. Навесні з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції придбали для обласного госпіталю ветеранів війни маски, захисні екрани для обличчя і окуляри. Тому, коли керівництво Конотопської школи-інтернату звернулося з проханням надати фінансову допомогу, без вагань зголосилися підтримати освітній заклад. Зокрема, закупили 7 сушарок для рук, футбольні мячі, набори для настільного тенісу та персональні подарунки для першокласників. Можу з впевненістю сказати, що енергетики Сумщини роблять життя світлішим не лише забезпечуючи безперебійне постачання електроенергії до кожної оселі, а й долучаючись до благодійних справ, – зазначила директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина Лошак.

Конотопська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів – реабілітаційний заклад для дітей з малими та неактивними (затухаючими) формами туберкульозу. Наразі тут навчаються і лікуються 270 дітей з усієї області, 27 із них – першокласники.

 

6 

8У освітньому закладі дбають про систематичне вдосконалення матеріально-технічної бази, впровадження сучасних технологій у навчально-виховний процес та підвищення мотивації учнів до засвоєння знань. Черговий навчальний рік розпочинається в умовах карантину, тож у пріоритеті – безпека педагогів та вихованців санаторної школи-інтернату.

 

9 

Оскільки Конотоп знаходиться в “зеленій” зоні, ми розпочинаємо навчальний рік в усіх класах. Школа дотримується правил і обмежень, які встановлені наказом Головного санітарного лікаря України, а саме: на входах до всіх приміщень встановлені дезінфектори, заклад забезпечений інфрачервоними безконтактними термометрами, дозаторами із рідким милом, паперовими рушниками. Усі запасні виходи відкриті, столи в їдальні розташовані на дистанції, усі коридори школи і гуртожитку обладнані бактерицидними лампами. Крім того, тимчасово скасована кабінетна система, діти перебувають в одному класі, проводяться заняття на відкритому повітрі. На виконання протиепідемічних заходів ми маємо встановити у туалетних кімнатах електричні сушарки для рук. Щиро вдячні ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” за те, що відгукнулися на наше прохання про допомогу і придбали необхідне для закладу обладнання, – говорить Олександр АПТЕРМАН, директор КЗ “Конотопська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів” Сумської обласної ради.

 

10Енергопостачальна компанія “ЕНЕРА СУМИ” планує й надалі розвивати традиції доброчинства та допомагати тим, хто цього потребує та підтримувати різноманітні благодійні ініціативи.

comments powered by HyperComments