Батьку з Конотопщини відпочити закордоном не дали аліментні борги

Суспільство | 11:10, 25.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

Батько на Конотопщині протягом кількох років не сплачував аліменти доньці Діані, внаслідок чого утворилась заборгованість.

А сам у цей час зібрався на літній відпочинок до однієї з курортних країн Європи. Яким же виявилося здивування, коли йому було відмовлено у виїзді за межі України, адже попередньо державним виконавцем були винесені відповідні обмежувальні постанови в рамках пакету законів #ЧужихДітейНеБуває, ініційованих Міністерством юстиції України.
Саме обмеження в праві виїзду за кордон підштовхнуло конотопчанина Андрія терміново погасити борг в розмірі майже 18 тисяч гривень. Окрім боргу, йому довелося сплатити доньці близько 9 тисяч гривень штрафу та 2 тисяч гривень виконавчого збору.

Зазвичай підготовка до виїзду за кордон починається з накопичення необхідної кількості грошей, обрання місця перебування, оформлення потрібних документів тощо. Проте такий алгоритм не стосується тих осіб, що мають заборгованість зі сплати аліментів, адже зібрані кошти в першу чергу забезпечать права власної дитини.
Наразі діти на Конотопщині отримали понад 5 мільйонів гривень аліментів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: