Авто з США: чому купувати їх – вигідно

Суспільство | 15:10, 15.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Українці часто купують автівки в Америці. Це обумовлено їх більш високою якістю в порівнянні з українськими і європейськими примірниками. Але придбання ТЗ на торгівельному майданчику може бути ще й доволі вигідною справою для автолюбителя. Як влаштовані американські аукціони вживаних автівок і в чому саме тут полягає вигода для українців?

Американський ринок б/в: продати вигідніше ремонтувати

TGvI8iEirhsuwJ0up4Gz5V2aEerEa2CtN8XaSj_LdPocaRYLbdtT5zrJc0xuH7kUlvhoCKMnpj3yATNVassPY0dDJmTiKm6XwazPn4NqFUTtHjkBjL5WZnF0bedvxNPOqmjdrzR9

Аукціони вживаних машин з’явилися як наслідок міцності американського автопрому. Місцеві автокомпаніі заробляють не за рахунок надбавки в ціні, як це робиться в Україні, а за рахунок об’єму виробництва: Штати виробляють більше 10 мільйонів нових автівок щорічно. Це створює скажену конкуренцію і кожен автовиробник спрямований на створення якомога більшої кількості машин. Саме через це власник автівки, що потрапила в ДТП, отримує від страхової компанії нове авто. Відновлювати ж “бітки” в Сполучених Штатах невигідно, послуги автомайстерень коштують там дуже дорого. Тому страхова відправляє постраждалий ТЗ на аукціон і продає за низькими цінами, аби повернути собі бодай частину грошей.  На торгівельних майданчиках їх залюбки купують автолюбителі зі всього світи, в тому числі і з України.

Переваги вживаних авто з США

Pzli1AwHxxJ-d0ihiJU0aeYhapB7IPrLhkXeIXcMiWnbuLev65ScVUUY-5pk9aMYcUrm0v-HuGo09LBdJpAeIRipHbmjgf6VoAZE78N8a4mULgzfBG2p8ja1LWICZdbFAqz1an_-

Попри величезні об’єми автопрому, в Штатах виробляють якісні автомобілі. І це – їх головна перевага над європейськими і вітчизняними аналогами. Якщо ви купуєте авто з “зоряно-смугастого” ринку, його збірка і комплектація будуть на вищому рівні. При тому, що ціні на них будуть однакові навіть зі всіма витратами – на проходження митниці, на доставку і навіть на ремонт в Україні.

Ринок вживаних авто з США дуже різноманітний, знову ж таки завдяки великим об’ємам виробництва. Тут можна купити транспортний засіб всіх відомих марок, в будь-якій комплектації. Також можна знайти рідкісні екземпляри, які тільки в Штатах і продаються.

Автівки зі Сполучених Штатів надійні і перевірені. Вони завжди проходять передпродажний контроль. Ви також можете перевірити історію ТЗ самостійно за допомогою сервісу CARFAX. Це єдина база даних, в якій зберігається інформація про участь у ДТП, кількість ТО, кількість попередніх власників тощо. На фотографіях лотів аукціонів завжди відображені дефекти авто, також інформація про їх характер присутня в картці лоту.

Як купити надійне авто з США

Втім, до участі в деяких аукціонах (наприклад, Copart) допускаються фізичні особи, які купують мотлох, роблять косметичний ремонт і намагаються продати якомога дорожче. Навіть адміністрація аукціону не завжди помічає такі автівки. Аби не натрапити на шахраїв, краще звернутись по допомогу до експертів. В AMERICA MOTORS https://americamotors.com/ знають як підібрати найкращій автомобіль на аукціоні. Компанія має власний автосалон в Києві, де ви завжди можете отримати консультацію з будь-якого питання, або підібрати авто з наявних.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: