Артему Семеніхіну порадили, яких заходів вжити, аби прийняти бюджет міста

Влада, ЗМІ, Погода | 13:06, 31.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

31 травня в ефірі телеканалу Zik у програмі “Перші про головне. Коментарі”  Людмила Супрун, голова бюджетного комітету ВР України VI скликання, Михайло Волинець, голова конфедерації вільних профспілок України та міський голова Конотопу Артем Семеніхін говорили про премії для чиновників.

Під час обговорення фінансових проблем в Україні торкнулися і теми непроголосованого бюджету в Конотопі.

Зараз ситуація в місті така, що мені потрібно або віддати посади (а це – всі начальники відділів, заступники і секретарі, які хочуть отримати БПП, «Самопоміч» та колишні регіонали, після того вони проголосують за бюджет), або ж, якщо нічого не віддавати, то і надалі продовжиться стагнація міста.

Про це заявив міський голова Конотопа Артем Семініхін в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Я став міським головою Конотопа наприкінці 2015-го року. До нас увійшли переважно фракція колишніх регіоналів і деякі інші політичні сили. І поки вони розбиралися що і до чого, то 2016 рік ми ще якось працювали – вдалося модернізувати мережу освітлення, припинити побори у навчальних закладах і тому подібне.

Натомість у 2017-му бюджет уже заблокували, мовляв, то їм перевірка потрібна, то звіт, і так далі. Відтак, зараз місто Конотоп вже півроку живе без ухваленого бюджету», – наголосив Артем Семініхін.

Міський голова зауважив, що коли порівняв статистику Державного фонду регіонального розвитку, надходження якого на Полтавщині фактично контролюються губернатором, то Конотоп, який є другим в області по наповненню цього фонду, у підсумку не отримав абсолютно жодних коштів.

Мер пояснює, що така ситуація склалася через те, що він відмовився вступити у схеми із центральною владою.

«Коли до мене приїжджали «смотрящі» і «говоруни» та пропонували входити у схеми, мовляв, цю частину ти відвозиш, це лишаєш собі, а це – місту, то я від цього відмовився. Після чого вони заявили, що місто залишиться без бюджету.

Я сподівався на громаду, проте люди, на жаль, зараз абсолютно нікому з влади не довіряють. Тому зараз ситуація в місті така, що мені потрібно або віддати посади ( а це всі начальники відділів, заступники і секретарі, які хочуть отримати БПП, «Самопоміч» та колишні регіонали, після чого вони проголосують за бюджет), або ж, якщо нічого не віддавати, то і далі продовжиться стагнація міста», – констатував Артем Семініхін.

Людмила Супрун – голова бюджетного комітету Верховної ради України IV скликання порадила вирішити питання неприйнятого бюджету Конотопушляхом  скликання загальниз зборів мешканців Конотопу.

“Ви можете з легкістю це зробити, скликати загальні збори. Тим паче у вас статут міста дозволяє це зробити на законодавчому рівні, тому що повноваження громади вище  ніж делеговані повноваження обраних посадовців.”

https://youtu.be/qdPG1_hZ3ks

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: