Артем Семеніхін заявив, що у недофінасуванні Конотопа з ДФРР, винні “політичні трупи”

 Поділитися

Поділитися в

Конотопського мера обурив розподіл коштів із державного бюджету на напрямок соціально-економічного розвитку окремих територій у 2017 році. За його словами, Конотоп отримав у 30 разів менше фінансування, аніж Шостка. При цьому обидва міста належать до одного виборчого округу і мають одного і того ж представника у парламенті – зауважив Артем Семеніхін.

Нагадаємо, раніше “Голос Конотопа” повідомляв, що у  2017-му конотопські проекти “обділили” фінансуванням з ДФРР.  Так, місту Конотоп із ДФРР не дісталося жодної гривні. А от у Конотопському районі інвестиції з ДФРР вдалося залучити на реалізацію лише 2-х проектів. Для порівняння одразу 14 проектів, наданих містом Шостка та населеними пунктами Шосткинського району, отримали матеріальну підтримку з ДФРР.

Детальніше про розподіл грошей на Сумщині – читайте за посиланням “Перелік проектів Сумської області, які реалізувалися за рахунок коштів з ДФРР”.

Під час звернення мер козацького міста продемонстрував глядачам фото губернатора Сумщини Миколи Клочка та нардепа Ігоря Молотка із образливими надписами та чорними траурними стрічками у куточку. Світлини “політичних трупів”, за словами, міського голови, “хтось” приніс до адмінбудівлі.

Саме ці двоє політиків, зі слів конотопського посадовця,  сприяли тому, аби розподіл грошей виглядав так: на потреби Шостки – 53 мільйони гривень, тоді як Конотопу дісталося – трохи більше одного мільйона.  Згідно версії Артема Семеніхіна, так мало Конотоп отримав начебто через його категоричну відмову давати відкати представникам владної верхівки на Сумщині.

Також Артем Семеніхін продемонстрував деякі з проектів, які не отримали матеріальної підтримки з ДФРР і додав, що тепер  їх доведеться коригувати і витрачати на це мільйони гривень. Серед них зокрема, реконструкція стадіону “Юність”, кінотеатру “Мир”, міського парку “Юність” та інші.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: