Артем Семеніхін закликав працівників апарату міськради не виконувати накази “фейкового секретаря та заступників”

Політика | 10:54, 30.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Артем Семеніхін, якого 28 серпня рішенням 26 представників депутатського корпусу відсторонили від виконання обов’язків міського голови, оприлюднив на своїй Фейсбук-сторінці відеозвернення до працівників апарату Конотопської міської ради.

Нагадаємо, результати поіменного голосування депутатів були оприлюднені на офіційному сайті Конотопської міської ради .

У стрімі було зазначено, що один із працівників міськради Ян Примак (посада – державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації Конотопської міської ради) цитуємо – “красиво підставився під кримінальну справу”. За словами Артема Семеніхіна, згаданий держслужбовець викрав електронний ключ, перебуваючи у відпустці, і скориставшись його наявністю, приєднався до Державного реєстру юридичних осіб та вніс до неї незаконні відомості. “Саме це й забезпечило право підпису всіх документів  Тетяні Сизон” –  заявив у відеозверененні очільник Конотопа, якого депутати попросили з посади шляхом таємного голосування.

Зауважимо, що за надання Тетяні Сизон повноважень секретаря Конотопської міської ради 28 серпня проголосувала більшість депутатів – 21 голос “за”.

– Тому я закликаю вас не виконувати злочинні вказівки самозванців і фейкових секретарів міської ради і фейкових заступників і дотримуватися законодавства. Також хочу звернутися до казначейства та податкової: будь-ласка, не виконуйте злочинні накази, не приймайте незаконні платіжні доручення, – зазначив Артем Семеніхін.

Автор відеозвернення зауважив, що найближчим часом оприлюднить у мережі текстове зверення, у якому буде зазначений перелік усіх правопорушень, здійснених його опонентами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: