Артем Семеніхін про засідання сесії Конотопської міської ради: Приготуйтеся! Буде цікаво!

 Поділитися

Поділитися в

Увечері 27 серпня, напередодні засідання сесії Конотопської міської ради, яка має  відбутися вже сьогодні, Артем Семеніхін записав чергове відеозвернення, адресоване і мешканцям Конотопа, і представникам ЗМІ, і правоохоронцям. Очільник нашого міста повідомив, що ніби-то вже спланований зрив запланованої на сьогодні сесії.

За вказівкою губернатора до міста Конотоп буде завезено громаду міста Конотоп. Так, ви не помиляєтесь. Завезені вони будуть із Сум, із Дубов’язівки та декількох інших населених пунктів. Вони завтра хочуть зробити таке грандіозне шоу. Будуть кричати, що Семеніхін – поганий мер, а депутати у нас “зашибісь пацани”, – говорить Семеніхін.

Мер Конотопа закликав представників ЗМІ перевіряти документи людей, у яких вони братимуть інтерв’ю на  реєстрацію їхнього місця проживання, аби впевнитися у приналежності останніх до громади міста Конотоп.

Також Артем Семеніхін повідомив, що конотопський трамвай вже не один раз за останні 2 дні вже сходив з рейок. Причиною чому – несправність колії, яку не можна усунути через чортів-депутатів, бо вони не голосують за бюджет.

У мене таке передбачення, таке відчуття є, що завтра у нас трамвайчики з’являться перед міською радою. Завтра останній день, коли ходитиме трамвай, – сказав Артем Семеніхін.

Артем Семеніхін висловив слова підтримки новому директору КТУ Григорію Хоменку.

Частина депутатського корпусу хочуть одного: завтра зробити відставку мені, моїй команді і відправити у відставку свободівку, секретаря міської ради, Олену Багрянцеву. Хочу сказати, якби ви не старалися, нічого у вас не вийде. Всі ми молимось за те, щоб добро перемогло зло. Зло у даній ситуації – це ви, – резюмував мер Конотопа.

Наостанок Артем Семеніхін запросив всіх бажаючих приходити на сесію.

Завтра нардеп Молоток і губернатор Клачко звозять з усієї Сумщини тітушок і «громаду Конотопа».Звернення до журналістів, правоохоронців, патріотів, Конотопців та депутата Гричановського:

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою Понеділок, 27 серпня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: