Артем Семеніхін: Ми з моєю командою виходимо на всеукраїнський рівень + ВІДЕО

Суспільство | 09:00, 6.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Артем Семеніхін у черговому відеозверненні, яке він записав на кухні, спростував інформацію про те, що суд не задовільнив його позов стосовно припинення дії Рішення Конотопської міської ради VII скликання від 28.08.2018 «Про дострокове припинення повноважень міського голови».

Артем Семеніхін разом зі своєю командою подав клопотання до Сумського адміністративного суду, в якому йшлося про те щоб, суддя забезпечив позов, щоб фактично призупинити дії тої фейкової влади, яка засіла у Конотопі. Але суддя виніс рішення, не законне, не справедливе і не забезпечив позов. Але я вас запевняю, що позов є. Він не один, а від кожного з нашої команди і вони всі виграшні.

Також Артем Семеніхін вчергове повідомив, щовсі за його словами “фейкові” протоколи друкувалися у кабінеті начальника м. Конотоп і не є законними. І вся “молода команда Семеніхіна” не збирається зупинятися, а діятиме далі.

Ми вже підготували і направили апеляцію про забезпечення позову до Харківського апеляційного суду.

Відмову у задоволенні позову Артем Семеніхін повязує з тиском на суддю  з  боку СБУ, губернатора області Миколи Клочка.

Артем Семеніхін повідомив, що наразі тісно співпрацює з Міністерством Юстиції, в тому числі скоро має відбутися особиста зустріч з Міністром юстиції Павлом Петренко.

Вчергове екс-очільник Конотопа пожурив представників влади в Україні, починаючи від Президента і завершуючи депутатами Конотопської міської ради.

Артем Семеніхін продовжив свій ефір, відповідаючи на запитання користувачів мережі Facebook, на питання стосовно портрета Бандери та доступу у кабінет міського голови, він сказав, що наразі перебуває на лікарняному, але в найближчий час збирається зайти до свого колишнього кабінету.

Вечірній прямий ефір:Про суд, про перспективи, про фейкову владу Конотопа, про Україну…

Опубліковано Артемом Семеніхіним Середа, 5 вересня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: