Алюмінієві вхідні двері

Суспільство | 18:47, 6.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

Німецький концерн Hörmann посідає провідне місце на європейському ринку будівельних конструкцій та матеріалів. Його продукція — ворота для промислових та приватних приміщень, дверей різного призначення, перевантажувальної техніки. Сімейним бізнесом Хьорманів нині керують онуки й правнуки засновника, який завойовував ринок високою якістю продукції, інноваційними технологіями та наближенням до споживача за допомогою мережі фірм-партнерів.

Hörmann в Україні

В Україні компанія з’явилася 1999 року, спочатку в Запоріжжі, через три роки – в Києві. Згодом столичне представництво перемістили до Борисполя, де спорудили величезні склади та офісні приміщення, зокрема демонстраційні, де встановлено діючі зразки продукції Hörmann. Тут відвідувачі можуть на власні очі побачити, як працюють автоматичні ворота, двері, інша техніка.

Втім, щоб придбати ці вироби, не обов’язково їхати до Борисполя. Достатньо відвідати сайт hormann.ua, де розміщена інформація про компанію, продукцію, контактні дані. Крім того, в усіх обласних та районних центрах працюють сертифіковані дилери компанії.

Двері з алюмінію: стійкі та безпечні

Хто будує чи оновлює житло або комерційні споруди, рано чи пізно стикається з питанням вибору дверей. Якими їх бачить власник? Як мінімум вхідні двері мають бути безпечними, міцними, ізолювати приміщення від зовнішнього шуму та несприятливої погоди.

Алюмінієві вхідні двері від Hörmann не тільки цілком відповідають цим критеріям, а й мають чимало додаткових переваг порівняно з виробами з інших матеріалів. Зокрема:

– забезпечують теплоізоляцію;

– довговічні в експлуатації;

– захищені віз зламу;

– привабливі та елегантні;

– стійкі до впливу агресивних факторів;

– прості в догляді.

Алюмінієві двері виготовляють із міцних матеріалів, які гарантують надійність і стійкість виробу. В асортименті «Hörmann Україна» – різноманіття щодо дизайну та технічної комплектації. За бажанням клієнта конструкцію можна змінити чи доукомплектувати додатковими елементами управління, декору чи захисту.

Двері на своєму місці

Під час вибору дверей кожен господар, як правило, бачить їх у контексті всієї споруди. І яку б модель бренду Hörmann Ви не обрали, ThermoSafe чи ThermoCarbon, двері забезпечать високу термоізоляцію та захист приміщення від зловмисного проникнення сторонніх осіб. Товщина конструкції дверей ThermoCarbon, армованих карбоновим скловолокном, складає 111 мм і гарантує максимальну теплоізоляцію та безпеку.

Ціни на алюмінієві вхідні двері залежать від розмірів та комплектації. Важливо, щоб їх монтували професіонали, рівень роботи яких відповідає рівню німецької якості виробника. Фахівці Hörmann працюють саме так, тож, замовивши послугу «двері під ключ», ви в максимально стислий термін отримаєте двері, встановлені на своє місце.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: