Актуально! Рекомендації для конотопців при роботі з 3G

Суспільство | 12:10, 1.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

Поки конотопці тільки починають осягати всі переваги швидкісного мобільного інтернету від «Київстар», «Голос Конотопа» дає кілька корисних рекомендацій щодо використання 3G на своїх смартфонах.

Як працює 3G в апаратах на 2 і більше SIM-карт?

Всім відомий факт, що в Україні кількість SIM-карт більше, ніж самих жителів країни. Тому на відміну від інших європейських держав у нас дуже популярні телефони на 2 сімки.

Не варто відразу впадати у відчай, якщо на своєму Dual-пристрої ви не знайдете 3G-мережу. Справа в тому, що більшість таких апаратів підтримує 3G лише на першому слоті. За даними «Київстар», тільки у 5% смартфонів на дві і більше SIM-карт є підтримка 3G для всіх слотів. Так що для роботи c 3G-мережею вам знадобиться всього лише переставити SIM-карту в потрібний слот. Відзначимо, що багато виробників вказують, який саме стандарт підтримується, прямо біля слота SIM-карти. Якщо ж ні, можна подивитися технічні характеристики в інструкції.

Одночасна робота двох SIM-карт в 3G-мережі неможлива в принципі: одна SIM-карта може працювати в 3G, а друга – тільки в 2G-мережі. Незалежно від цього, передача даних може здійснюватися з першої або другої картки. А в «HTC Україна» відзначають, що така технологія (підтримка 3G в обох слотах) в принципі з’явилася не так давно, і що скоро на ринку України таких пристроїв з’явиться більше.

За якою технологією працює 3G від «Київстар»?

Технологія, за якою 3G запускає «Київстар», WCDMA 2100. Якщо хочете користуватися 3G-зв’язком, то при покупці нового смартфона обов’язково звертайте увагу на коробку і/ або інструкцію: для кожного пристрою вказані діапазони частот, в яких він працює. Там повинно бути вказано, що пристрій підтримує WCDMA 2100. У налаштуваннях апарата тип мережі повинен бути обраний 2G/3G (автоматично) або GSM/WCDMA (в залежності від моделі).

Варто зазначити, що не всі смартфони забезпечують однакову 3G-швидкість при інших рівних умовах. Так що не варто відразу нарікати на якість зв’язку.

Як продовжити термін заряду батареї, використовуючи 3G?

Якщо на апараті підключений 3G-інтернет, він споживає більше енергії акумулятора. Так, у активного користувача Android-смартфон середньої цінової категорії в 3G-мережі буде розряджатися приблизно на третину швидше. Як же продовжити час заряду батареї? «Голос Конотопа» зібрав ряд рекомендацій від експертів ринку.

У «HTC Україна» відзначають, що більшість порад та інструкцій, покликаних продовжити автономний час роботи смартфона, зводиться до відключення додатків, які не використовуються, геолокації, авторегуляції яскравості підсвічування екрану. Наприклад, смартфони HTC, що працюють в 3G-мережі, в середньому розраховані на повну добу «життя» при середній інтенсивності використання.

А за оцінками експертів Huawei, якщо примусово вибрати 2G в зоні, де є і 2G, і 3G, можна продовжити роботу смартфона на 10-30%.

Якщо телефон роздає 3G-інтернет в режимі точки доступу Wi-Fi, є ймовірність, що батарея сяде швидше, ніж за годину активного використання.

Можна також відключити автосинхронізацію додатків або встановити для них синхронізацію вручну.

Тож, якщо ви активний 3G-користувач, доведеться або носити зарядку з собою, або придбати апарат з більш ємною батареєю.

А журналісти «Голосу Конотопа», наприклад, у своїй роботі використовують автономний зарядний пристрій, так званий, PowerBank, якого цілком вистачає на повних 4-5 зарядів повністю розрядженого телефону.

Що це за дивні символи 3G +, H, H + на дисплеї?

Залежно від типу смартфона реєстрація в мережі позначається різними значками типу 3G, 3G +, H +, H – все це символи, які говорять про те, що ви перебуваєте в 3G-мережі і можете використовувати швидкісний мобільний інтернет. Тому, якщо у верхній панелі апарату ви побачили один з цих символів, вітаємо – ви вже користувач 3G-інтернету.

Якщо у вас залишилися питання про використання 3G на вашому пристрої, ви можете задавати їх прямо в коментарях під цією статтею!

За матеріалами ain.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: