Аграрії Сумщини відзначили День поля

Аграрний сектор | 12:28, 24.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сумщина є аграрною областю, тому проведення Дня поля для нас уже стало доброю традицією, – з такими словами звернувся до присутніх керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

За словами посадовця, цей тематичний захід дає можливість аграріям Сумської області зорієнтуватись на впровадженні найсучасніших технологій в аграрному секторі та підвищенні рентабельності усіх його галузей.

Вирощування зернових культур – сьогодні в пріоритеті аграріїв Сумщини. І завдяки таким семінарам сільгоспвиробники дізнаються про сучасні інновації та нові технології, які допоможуть їм покращити результати власної господарської діяльності, – розповів директор обласного Департаменту агропромислового розвитку Олександр МАСЛАК. – Основні наукові дослідження у нас проводяться в Інституті сільського господарства Північного Сходу НААН України. І сьогодні – на Дні поля – ми представляємо результати вирощування ранньої зернової групи культур, щоб поділитися з підприємцями інформацією, які саме сорти дають найбільшу віддачу, а отже і забезпечать найбільший прибуток для наших аграріїв.

Участь у заході також взяв перший віце-президент Національної академії аграрних наук України Михайло ГЛАДІЙ.

Ми сподіваємося, що проведення Інститутом сільського господарства Північного Сходу НААН України такого практичного семінару – День поля – у форматі «виставки – ярмарку», дає можливість яскраво і ефективно презентувати свої наукові здобутки в аграрній галузі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: